× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Ďurďové - 15. kolo SMHL

Muži
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Poľný Kesov 13:35 13:33 13:35
0 2 Stupné 13:53 13:04 13:53
0 3 Podhorie 13:38 13:69 13:69
0 4. Pavlice 13:69 13:50 13:69
0 5. Brumov B 13:91 13:77 13:91
0 6. Ďurďové 13:97 13:69 13:97
0 7. Štítná nad Vláří 13:78 14:01 14:01
0 8. ALL Stars muži 14:08 13:45 14:08
0 9. Hermanovce 14:10 14:13 14:13
0 10. Spišský Štvrtok 14:26 14:17 14:26
0 11. Poruba 13:82 14:28 14:28
0 12. Hoštiná 14:37 14:00 14:37
0 13. Trnové 14:50 14:32 14:50
0 14. Ihrište 14:11 14:54 14:54
0 15. Topolecká 14:35 14:61 14:61
0 16. Malá Bytča 14:63 13:72 14:63
0 17. Čereňany 14:68 14:44 14:68
0 18. Tŕstie 14:67 14:76 14:76
0 19. Lidečko 14:26 14:84 14:84
0 20. Lednické Rovne 13:66 14:85 14:85
0 21. Rybany 14:71 14:99 14:99
0 22. Záturčie 14:99 14:55 14:99
0 23. Rudinka 15:07 14:28 15:07
0 24. Malý Čepčín 15:07 14:89 15:07
0 25. Podskalie 14:90 15:09 15:09
0 26. Podlužany 14:01 15:18 15:18
0 27. Bytčica 14:33 15:49 15:49
0 28. Nosice 15:62 14:69 15:62
0 29. Visolaje B 15:74 15:08 15:74
0 30. Dulov 15:75 15:31 15:75
0 31. Horná Poruba 15:43 15:84 15:84
0 32. Predmier 15:92 15:21 15:92
0 33. Podlužany B 14:97 16:04 16:04
0 34. Svinná 15:43 16:06 16:06
0 35. Milochov 16:18 15:61 16:18
0 36. Nedašova Lhota 14:84 16:19 16:19
0 37. Krásno 16:28 16:00 16:28
0 38. Konská 16:42 14:86 16:42
0 39. Kamenná Poruba 16:43 15:90 16:43
0 40. Zlatníky 16:21 16:44 16:44
0 41. Francova Lhota 14:03 16:48 16:48
0 42. Lednica 15:94 16:48 16:48
0 43. Starý Jičín 15:39 16:67 16:67
0 44. Dežerice 16:90 16:53 16:90
0 45. Kvašov 15:85 17:21 17:21
0 46. Makov 17:25 17:17 17:25
0 47. Hrnčiarovce nad Parnou 16:62 17:50 17:50
0 48. Horný Lieskov 17:60 17:53 17:60
0 49. Háj 17:74 17:44 17:74
0 50. Kanianka 17:70 17:85 17:85
0 51. Beluša 17:88 17:02 17:88
0 52. Nová Dedina 17:96 13:85 17:96
0 53. Brvnište 17:97 17:56 17:97
0 54. Malý Lapáš B 18:01 17:81 18:01
0 55. Valašské Příkazy 16:82 18:36 18:36
0 56. Hloža 18:70 17:29 18:70
0 57. Mikušovce 19:33 19:54 19:54
0 58. Dolné Kočkovce 19:82 20:81 20:81
0 59. Horný Vadičov 24:77 23:94 24:77
0 60. Korňa 29:03 28:69 29:03
0 61. Iliavka 31:23 30:64 31:23
0 62. Streženice 14:96 31:41 31:41
0 63. Záriečie 32:30 31:60 32:30
0 64. Lehota pod Vtáčnikom N N N
0 65. Zbora N N N
0 66. Hliník nad Váhom N N N
0 67. Ruskovce N N N
0 68. Visolaje N N N
0 69. Dohňany N N N
0 70. Rakša N N N
0 71. Hrabové N N N
0 72. Štefanov nad Oravou N N N
0 73. Malý Lapáš N N N
0 74. Ťapešovo N N N
0 75. Sveržov N N N
0 76. Branč N N N
0 77. Zbora B N N N
0 78. Imeľ N N N
Ženy
# Družstvo LP PP Výsledný
0 1 Nosice - žabky 16:24 15:30 16:24
0 2 Dežerice 16:12 16:51 16:51
0 3 Spišský Štvrtok 16:54 15:51 16:54
0 4. Ihrište 16:46 17:06 17:06
0 5. Oškerda 17:17 16:82 17:17
0 6. Streženice 17:47 16:71 17:47
0 7. Kvašov 17:52 15:94 17:52
0 8. Kocurany 17:27 17:72 17:72
0 9. Sládkovičovo 17:75 17:22 17:75
0 10. Zlatníky 17:76 17:92 17:92
0 11. Dolný Hričov 18:17 17:42 18:17
0 12. Zemiansky Kvašov 18:30 17:27 18:30
0 13. Dulov 18:35 16:14 18:35
0 14. Blažovce 18:75 17:49 18:75
0 15. Konská 18:02 18:76 18:76
0 16. Kanianka 18:99 19:01 19:01
0 17. Mostište 19:26 17:73 19:26
0 18. Hrašné 18:09 19:40 19:40
0 19. ALL Stars ženy 19:80 17:09 19:80
0 20. Nedašova Lhota 16:33 20:11 20:11
0 21. Janík Fire Team 19:88 20:84 20:84
0 22. Korňa 21:06 20:49 21:06
0 23. Ladce 21:10 20:86 21:10
0 24. Oščadnica 21:04 21:79 21:79
0 25. Horná Ves 19:14 29:65 29:65
0 26. Horná Poruba N N N
0 27. Bytčica B N N N
0 28. Iliavka N N N
0 29. Hloža N N N
0 30. Makov N N N
0 31. Kolárovice centrum N N N
0 32. Hliník nad Váhom N N N