× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Šarišské Michaľany


Muži:

(0x) (0x) (0x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
14. 19.09. 2020 Ďačov - 5. kolo OHL Sabinov 2020 16.36 15.88 PP 6b
14. 06.09. 2020 Brezovica - 4. kolo OHL Sabinov 2020 15.98 15.5 PP 9b
15. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 16.27 15.90 PP 5b
11. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP 16.31 16.05 PP 9b
18. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 17.55 16.67 PP 2b
12. 21.06. 2020 Rozhanovce - 1. kolo Košickej hasičskej ligy 18.42 18.50 PP 3b
16. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL 17.37 17.16 PP 6b
17. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 16.64 15.73 LP 7b
21. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 16.82 16.71 PP 2b
19. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 16.23 16.05 PP 0b
11. 10.08. 2019 Prešov - 4. kolo ŠHL 18.10 18.01 PP 0b
12. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 15.94 16.66 LP 0b
20. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL N 0b
20. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 16.70 15.84 LP 0b
22. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 19.70 16.19 LP 0b
19. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 16.23 16.05 PP 0b
22. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 18.79 0b
21. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 18.04 20.39 LP 0b
21. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ N 0b
19. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL 16.67 16.16 LP 0b
16. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 16.19 0b
Ženy:

(9x) (2x) (3x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
1. 19.09. 2020 Ďačov - 5. kolo OHL Sabinov 2020 18.09 17.63 PP 19b
7. 06.09. 2020 Brezovica - 4. kolo OHL Sabinov 2020 20.55 18.67 PP 8b
1. 30.08. 2020 Lúčka - 3. kolo OHL Sabinov 2020 17.93 17.93 LP 16b
4. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 19.20 17.18 LP 13b
1. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP 17.45 17.20 LP 22b
2. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 18.11 17.22 LP 17b
1. 21.06. 2020 Rozhanovce - 1. kolo Košickej hasičskej ligy 18.42 18.50 PP 16b
10. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL N 1b
3. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 17.66 17.32 LP 15b
3. 05.07. 2020 Huncovce 1.kolo RHLS 2020 19.23 19.32 LP 15b
4. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 19.02 17.28 PP 13b
1. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 18.26 17.48 LP 0b
5. 01.09. 2019 Bardejov CUP 2019 20.90 20.04 LP 0b
3. 31.08. 2019 Bijacovce - nočná súťaž 18.15 17.80 LP 0b
1. 10.08. 2019 Prešov - 4. kolo ŠHL 19.68 18.12 LP 0b
1. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 17.79 0b
4. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL 18.32 17.23 LP 0b
1. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 17.03 0b
2. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 17.51 16.78 LP 0b
1. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 18.40 17.48 LP 0b
5. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 19.22 18.64 LP 0b
4. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 19.70 0b
6. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ 20.50 20.29 PP 0b
9. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL N 0b
9. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 26.80 0b