× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Hrabovec


Muži:

(0x) (1x) (1x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
6. 30.08. 2020 Lúčka - 3. kolo OHL Sabinov 2020 15.33 15.30 PP 13b
4. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 14.93 14.91 PP 16b
7. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP 15.28 14.14 PP 13b
16. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 16.94 3b
9. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL 15.41 13b
11. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 15.49 14.84 PP 13b
16. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 16.39 14.43 PP 6b
10. 21.06. 2019 Sveržov SuperCUP - nočná 15.57 14.30 LP 0b
16. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 15.81 15.10 PP 0b
4. 01.09. 2019 Bardejov CUP 2019 16.40 15.51 PP 0b
13. 31.08. 2019 Bijacovce - nočná súťaž 15.62 14.83 LP 0b
6. 12.05. 2019 Uzovské Pekľany - 1. kolo OHL SB 15.96 15.45 LP 0b
2. 03.08. 2019 Hrabovec - 6. kolo OHL BJ 15.25 14.34 LP 0b
8. 14.07. 2019 Hankovce - 5. kolo OHL BJ 16.58 17.32 PP 0b
5. 13.07. 2019 Mokroluh - 4. kolo OHL BJ 16.98 19.88 PP 0b
8. 02.06. 2019 Zlaté - 1. kolo OHL BJ 17.69 16.63 LP 0b
22. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 22.45 0b
16. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL 16.62 16.02 LP 0b
12. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 15.28 14.87 LP 0b
13. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 15.87 15.63 LP 0b
16. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 15.81 15.10 PP 0b
9. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 15.55 0b
7. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 15.00 15.06 LP 0b
3. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ 15.38 15.02 LP 0b
7. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL 14.89 14.86 PP 0b
6. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 15.06 0b
Ženy:

(1x) (4x) (5x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
3. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 18.51 17.84 LP 15b
10. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP N 1b
9. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 21.40 18.69 LP 7b
6. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL 20.58 11b
4. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 18.58 13b
6. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 19.46 18.26 PP 11b
2. 21.06. 2019 Sveržov SuperCUP - nočná 18.00 17.35 PP 0b
5. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 19.53 19.91 PP 0b
6. 01.09. 2019 Bardejov CUP 2019 21.08 18.57 PP 0b
7. 31.08. 2019 Bijacovce - nočná súťaž 19.56 18.26 PP 0b
4. 03.08. 2019 Hrabovec - 6. kolo OHL BJ 21.34 20.83 PP 0b
2. 14.07. 2019 Hankovce - 5. kolo OHL BJ 19.21 18.26 LP 0b
2. 13.07. 2019 Mokroluh - 4. kolo OHL BJ 21.11 0b
1. 02.06. 2019 Zlaté - 1. kolo OHL BJ 18.85 17.95 PP 0b
7. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 22.28 22.24 LP 0b
3. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL 17.18 19.28 PP 0b
3. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 18.43 16.96 PP 0b
7. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 19.07 19.07 PP 0b
5. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 19.53 19.91 PP 0b
4. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 18.45 18.09 LP 0b
5. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 19.76 18.07 PP 0b
3. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ 19.28 15.32 PP 0b
3. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL 17.79 18.09 PP 0b
2. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 19.13 18.69 PP 0b