× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Spišský Štvrtok


Muži:

(5x) (7x) (5x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
3. 06.09. 2020 Brezovica - 4. kolo OHL Sabinov 2020 14.59 14.24 PP 22b
6. 29.08. 2020 Bijacovce - 6. kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš 2020 14.60 14.26 LP 13b
16. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 16.39 14.41 LP 4b
12. 02.08. 2020 Dedinky - 5. kolo RHLS 2020 16.07 15.36 PP 7b
3. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP 14.76 14.76 LP 19b
17. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 17.13 17.08 PP 2b
6. 09.08. 2020 Ihľany - 5. kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš 15.18 15.14 LP 10b
8. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL 15.33 14.19 PP 14b
12. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 15.55 15.52 LP 12b
3. 18.07. 2020 Spišská Stará Ves 3.kolo RHLS 2020 15.02 14.80 LP 16b
4. 11.07. 2020 Spišská Belá 2.kolo RHLS 2020 15.51 14.86 LP 13b
9. 05.07. 2020 Huncovce 1.kolo RHLS 2020 15.57 15.09 LP 10b
25. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 21.25 2b
9. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 15.31 14.67 PP 0b
18. 01.09. 2019 Bardejov CUP 2019 N 0b
35. 31.08. 2019 Bijacovce - nočná súťaž N 0b
3. 12.05. 2019 Uzovské Pekľany - 1. kolo OHL SB 15.09 15.48 PP 0b
1. 03.08. 2019 Hrabovec - 6. kolo OHL BJ 14.43 15.33 PP 0b
2. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 14.25 14.25 LP 0b
1. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL 14.53 14.77 PP 0b
21. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 17.35 0b
1. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 14.13 14.23 PP 0b
9. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 15.31 14.67 PP 0b
2. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 14.56 14.95 LP 0b
3. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 14.75 14.43 PP 0b
1. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ 14.57 14.39 LP 0b
4. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL 14.54 14.27 PP 0b
2. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 14.44 0b
2. 07.09. 2019 Spišská Belá - 10. kolo RHLS 13.91 13.67 PP 0b
10. 31.08. 2019 Bijacovce - 9. kolo RHLS 14.71 14.55 LP 0b
2. 21.07. 2019 Ihľany - 7. kolo RHLS 14.81 14.69 PP 0b
2. 29.06. 2019 Revúčka - 5. kolo RHLS 14.44 14.36 PP 0b
1. 26.05. 2019 Spišský Štvrtok - 3. kolo RHLS 14.08 14.02 PP 0b
2. 19.05. 2019 Hronec - 2. kolo RHLS 14.35 14.32 PP 0b
10. 07.09. 2019 Ďurďové - 15. kolo SMHL 14.26 14.17 PP 0b
Ženy:

(14x) (8x) (4x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
1. 06.09. 2020 Brezovica - 4. kolo OHL Sabinov 2020 19.09 17.53 PP 17b
2. 29.08. 2020 Bijacovce - 6. kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš 2020 17.59 16.21 PP 17b
1. 23.08. 2020 Reľov - 5.kolo VHSL 2020 16.78 16.55 PP 20b
1. 02.08. 2020 Dedinky - 5. kolo RHLS 2020 17.06 17.04 PP 22b
8. 15.08. 2020 SVERŽOV SUPERCUP 20.48 19.44 PP 10b
1. 16.08. 2020 Hankovce - 4. kolo VHSL 2020 17.41 16.46 LP 19b
3. 09.08. 2020 Ihľany - 5. kolo Regionálnej hasičskej ligy Spiš 17.67 15b
1. 08.08. 2020 Becherov - 3. kolo VHSL 17.08 17.98 PP 20b
2. 26.07. 2020 Terňa - 2. kolo VHSL 17.63 16.75 PP 17b
6. 18.07. 2020 Spišská Stará Ves 3.kolo RHLS 2020 23.79 10b
2. 11.07. 2020 Spišská Belá 2.kolo RHLS 2020 17.77 16.95 PP 17b
1. 05.07. 2020 Huncovce 1.kolo RHLS 2020 16.69 20b
2. 19.07. 2020 1. kolo VHSL - Spišský štvrtok 17.51 16.55 LP 18b
4. 27.07. 2019 Terňa - A4ka CUP nočná 19.09 19.01 PP 0b
1. 01.09. 2019 Bardejov CUP 2019 17.72 17.05 LP 0b
2. 31.08. 2019 Bijacovce - nočná súťaž 17.66 17.31 LP 0b
2. 18.08. 2019 Komárov - 8. kolo VHSL, 8. kolo OHL BJ 18.54 18.04 LP 0b
1. 08.09. 2019 Hankovce - 9. kolo VHSL 16.24 18.44 LP 0b
8. 14.09. 2019 Sveržov - 10. kolo VHSL 26.38 34.37 PP 0b
1. 11.08. 2019 Gaboltov - 7. kolo VHSL, 7. kolo OHL BJ 16.94 16.88 PP 0b
4. 27.07. 2019 Terňa - 6. kolo VHSL 19.09 19.01 PP 0b
1. 07.07. 2019 Rokytov - 5. kolo VHSL, 3. kolo OHL BJ 16.87 38.29 LP 0b
1. 05.07. 2019 Nemcovce - 4. kolo VHSL 16.69 16.35 PP 0b
2. 23.06. 2019 Becherov - 3. kolo VHSL, 2. kolo OHL BJ 19.03 18.70 PP 0b
8. 09.06. 2019 Košické Oľšany - 2. kolo VHSL N 0b
3. 25.05. 2019 Spišský Štvrtok - 1. kolo VHSL 19.54 16.45 PP 0b
1. 07.09. 2019 Spišská Belá - 10. kolo RHLS 16.72 16.29 PP 0b
3. 31.08. 2019 Bijacovce - 9. kolo RHLS 16.85 16.98 PP 0b
2. 21.07. 2019 Ihľany - 7. kolo RHLS 20.21 19.64 LP 0b
1. 29.06. 2019 Revúčka - 5. kolo RHLS 17.47 16.76 PP 0b
1. 26.05. 2019 Spišský Štvrtok - 3. kolo RHLS 16.57 16.86 LP 0b
4. 19.05. 2019 Hronec - 2. kolo RHLS 23.23 17.56 PP 0b
3. 07.09. 2019 Ďurďové - 15. kolo SMHL 16.54 15.51 PP 0b