× Stránka je momentálne vo vývoji. V prípade chýb napr. vo výsledkoch kontaktujte info@hasici.top

Sládkovičovo


Muži:

(5x) (7x) (7x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
4. 26.09. 2020 Kyselica - 7. kolo PDHL 14.94 13.99 PP 10b
1. 19.09. 2020 Brestovec - 6. kolo PDHL 13.51 13.50 PP 17b
7. 25.07. 2020 Branč - 2. kolo PDHL 15.24 15.13 LP 15b
4. 05.09. 2020 Sokolce - 5. kolo PDHL 14.50 14.16 PP 7b
4. 13.09. 2020 Jarovce - Finále ZSHL 14.54 14.14 LP 12b
2. 29.08. 2020 Križovany nad Dudváhom - Memoriál Vincenta Blažeka a zároveň 9. kolo ZSHL 13.85 13.85 LP 18b
2. 22.08. 2020 Orechová Potôň - 4. kolo PDHL 14.40 13.60 PP 13b
18. 15.08. 2020 Hrnčiarovce - 9. kolo ZSHL 2020 25.40 24.34 LP 2b
23. 08.08. 2020 Pavlice - 8.kolo ZSHL 2020 18.21 18.09 PP 2b
2. 01.08. 2020 Imeľ - 3. kolo PDHL 2020 13.83 13.74 PP 21b
3. 01.08. 2020 Kyselica - 6. kolo ZSHL 2020 14.55 14.17 PP 10b
5. 18.07. 2020 5. kolo ZSHL Dvorníky 15.25 15.20 LP 7b
7. 11.07. 2020 4. kolo ZSHL Pata 16.26 15.60 PP 5b
3. 04.07. 2020 3. kolo ZSHL Šenkvice 14.33 13.30 PP 10b
2. 27.06. 2020 2. kolo ZSHL & 1.kolo PDHL Vydrany 13.94 13.75 PP 12b
3. 20.06. 2020 1. kolo ZSHL Sládkovičovo 14.43 13.78 PP 17b
6. 24.08. 2019 Prašník - 10. kolo IKHL 17.58 17.31 PP 0b
1. 17.08. 2019 Rudník - 9. kolo IKHL 14.19 13.40 LP 0b
2. 10.08. 2019 Hrašné - 8. kolo IKHL 14.33 13.93 PP 0b
12. 14.07. 2019 Vrbové - 7. kolo IKHL N 0b
13. 13.07. 2019 Cetuna - 6. kolo IKHL N 0b
6. 06.07. 2019 Drgoňova Dolina - 5. kolo IKHL 27.71 16.05 PP 0b
13. 29.06. 2019 Topolecká - 4. kolo IKHL N 0b
1. 15.06. 2019 Babulicov Vrch - 3. kolo IKHL 14.49 13.80 PP 0b
2. 09.06. 2019 Podbranč - 2. kolo IKHL 14.29 13.32 PP 0b
1. 01.06. 2019 Senica - 1. kolo IKHL 14.05 0b
3. 14.09. 2019 Orechová Potôň - 12. kolo ZSHL 14.39 13.57 PP 0b
3. 07.09. 2019 Voderady - 11. kolo ZSHL 14.24 13.69 PP 0b
3. 24.08. 2019 Lúka nad Váhom - 10. kolo ZSHL 14.73 14.49 LP 0b
7. 17.08. 2019 Hrnčiarovce - 9. kolo ZSHL 14.83 14.11 PP 0b
8. 10.08. 2019 Pavlice - 8. kolo ZSHL 15.24 15.18 LP 0b
7. 03.08. 2019 Kyselica - 7. kolo ZSHL 15.01 13.77 PP 0b
9. 27.07. 2019 Jarovce - 6. kolo ZSHL 15.77 14.24 PP 0b
7. 20.07. 2019 Dvorníky - 5. kolo ZSHL 15.12 15.06 PP 0b
5. 13.07. 2019 Pata - 4. kolo ZSHL 15.04 14.71 LP 0b
14. 06.07. 2019 Šenkvice - 3. kolo ZSHL 22.81 21.89 PP 0b
1. 29.06. 2019 Vydrany - 2. kolo ZSHL 14.91 13.90 PP 0b
13. 08.06. 2019 Sládkovičovo - 1. kolo ZSHL 27.98 27.08 LP 0b
3. 25.05. 2019 Branč - 2. kolo THHL 14.81 14.71 PP 0b
2. 18.05. 2019 Poľný Kesov - 1. kolo THHL 13.83 13.50 PP 0b
Ženy:

(16x) (8x) (4x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny Body
1. 26.09. 2020 Kyselica - 7. kolo PDHL 18.33 17.87 PP 15b
3. 19.09. 2020 Brestovec - 6. kolo PDHL 18.78 18.77 PP 14b
1. 25.07. 2020 Branč - 2. kolo PDHL 16.54 15.86 LP 24b
1. 05.09. 2020 Sokolce - 5. kolo PDHL 18.16 16.25 PP 16b
4. 13.09. 2020 Jarovce - Finále ZSHL 19.17 17.33 LP 13b
3. 29.08. 2020 Križovany nad Dudváhom - Memoriál Vincenta Blažeka a zároveň 9. kolo ZSHL 18.56 18.56 LP 14b
6. 22.08. 2020 Orechová Potôň - 4. kolo PDHL 23.19 22.81 LP 10b
9. 15.08. 2020 Hrnčiarovce - 9. kolo ZSHL 2020 22.77 16.90 PP 10b
2. 08.08. 2020 Pavlice - 8.kolo ZSHL 2020 17.92 16.50 PP 26b
5. 01.08. 2020 Imeľ - 3. kolo PDHL 2020 25.51 16.94 LP 13b
6. 01.08. 2020 Kyselica - 6. kolo ZSHL 2020 D 1b
2. 19.07. 2020 Hasičský deň ZBORA 2020 17.74 17.53 PP 27b
1. 18.07. 2020 5. kolo ZSHL Dvorníky 18.24 16.95 PP 16b
2. 11.07. 2020 4. kolo ZSHL Pata 18.51 17.10 PP 14b
1. 04.07. 2020 3. kolo ZSHL Šenkvice 16.77 16.53 LP 16b
3. 27.06. 2020 2. kolo ZSHL & 1.kolo PDHL Vydrany 16.99 16.51 PP 12b
7. 20.06. 2020 1. kolo ZSHL Sládkovičovo D 1b
7. 05.10. 2019 Šišov - denná 24.68 23.48 PP 0b
7. 24.08. 2019 Prašník - 10. kolo IKHL 30.61 29.41 PP 0b
1. 14.07. 2019 Vrbové - 7. kolo IKHL 17.53 16.78 PP 0b
7. 06.07. 2019 Drgoňova Dolina - 5. kolo IKHL 99.99 16.74 PP 0b
2. 29.06. 2019 Topolecká - 4. kolo IKHL 19.18 16.52 PP 0b
1. 15.06. 2019 Babulicov Vrch - 3. kolo IKHL 17.72 16.08 PP 0b
1. 09.06. 2019 Podbranč - 2. kolo IKHL 17.10 16.93 LP 0b
8. 01.06. 2019 Senica - 1. kolo IKHL 99.99 16.43 LP 0b
9. 07.09. 2019 Ďurďové - 15. kolo SMHL 17.75 17.22 PP 0b
2. 14.09. 2019 Orechová Potôň - 12. kolo ZSHL 16.26 15.87 PP 0b
1. 07.09. 2019 Voderady - 11. kolo ZSHL 17.79 16.80 LP 0b
1. 24.08. 2019 Lúka nad Váhom - 10. kolo ZSHL 17.06 16.82 LP 0b
1. 17.08. 2019 Hrnčiarovce - 9. kolo ZSHL 17.03 16.65 PP 0b
4. 10.08. 2019 Pavlice - 8. kolo ZSHL 28.23 27.76 PP 0b
2. 03.08. 2019 Kyselica - 7. kolo ZSHL 17.44 16.76 PP 0b
2. 27.07. 2019 Jarovce - 6. kolo ZSHL 17.23 16.60 PP 0b
1. 20.07. 2019 Dvorníky - 5. kolo ZSHL 17.93 17.45 LP 0b
2. 13.07. 2019 Pata - 4. kolo ZSHL 18.95 16.72 PP 0b
3. 06.07. 2019 Šenkvice - 3. kolo ZSHL 19.69 16.87 PP 0b
1. 29.06. 2019 Vydrany - 2. kolo ZSHL 18.21 16.87 PP 0b
4. 08.06. 2019 Sládkovičovo - 1. kolo ZSHL 19.12 16.65 PP 0b
1. 21.09. 2019 Imeľ - 8. kolo THHL 17.03 16.51 PP 0b
1. 25.05. 2019 Branč - 2. kolo THHL 17.83 17.73 PP 0b
1. 18.05. 2019 Poľný Kesov - 1. kolo THHL 17.76 17.74 PP 0b
Muži klasika:

(0x) (0x) (0x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny
20. 27.06. 2020 2. kolo ZSHL & 1.kolo PDHL Vydrany N
Ženy klasika:

(1x) (0x) (0x)
Umies. Datum Súťaž Vysledny
1. 27.06. 2020 2. kolo ZSHL & 1.kolo PDHL Vydrany 16.61 16.17 LP